O firmie

Nasza firma od 2007 roku zajmuje się wynajmem namiotów na wszelkiego rodzaju imprezy (namioty weselne, namioty imprezowe, hale namiotowe, hale wystawowe). Podczas kilku lat działalności obsłużyliśmy dziesiątki klientów a w naszych namiotach gościło kilkanaście tysięcy osób. Jesteśmy małą firmą, ale dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować Państwu konkurencyjne ceny, wysoką jakość, fachowe doradztwo, indywidualne podejście do tematu – a olbrzymie doświadczenie procentuje w ilości zadowolonych klientów.

Nasze usługi obejmują:
wynajem namiotów na organizowanie imprez takich jak: komunie, festyny, wesela, imprezy plenerowe, bankiety itp.
wynajem wyposażenia namiotów (stoły, ławy, dekoracje, podłogi etc.)
wynajem hal namiotowych na wystawy
– wynajem hal namiotowych na konferencje w plenerze
– wynajem nagrzewnic przemysłowych

Namioty (hale namiotowe) sprawdzają się podczas imprez targowych, w handlu, wystawiennictwie oraz do organizowania konferencji i szkoleń

Proponujemy różne rozwiązania dostosowane do potrzeb naszych klientów – od bardzo małych namiotów na spotkania rodzinne, poprzez mniejsze i większe namioty weselne, aż po wielkie hale namiotowe w których mogą odbywac sie wystawy i targi.

Szczegółowe informacje na temat proponowanych przez nas rozwiązań mogą zobaczyć Państwo w galerii zdjęć. Jeśli zainteresuje Państwa nasza oferta prosimy o kontakt.

Nasza firma działa na terenie województwa lubelskiego (wynajem namiotów i hal namiotowych na terenie Lublina, Zamościa, Chełma, Hrubieszowa, Łęcznej) oraz województw ościennych (wynajem namiotów w województwie podlaskim, mazowieckim, świętokrzyskim, podkarpackim). Jesteśmy jednak otwarci na wszelkie zapytania. Bez względu na to czy to będzie Warszawa, Radom, Białystok, Suwałki, Rzeszów, Kielce czy też inne miasto – przedstawimy ofertę która spełni Państwa oczekiwania.