Olejowe nagrzewnice powietrza

Firma Wecoflam jest producentem mobilnych oszczędnych urządzeń grzewczych wykorzystywanych do ogrzewania różnego rodzaju pomieszczeń takich jak: hale produkcyjne, magazyny, biura, budowy itp. .

Nasze urządzenia można wynająć na dłuższe okresy. Moc urządzenia jest dobierana w zależności od kubatury ogrzewanego pomieszczenia. W swojej ofercie posiadamy nagrzewnice o mocy od 75 kW do 700 kW.

Zastosowanie nowych rozwiązań przy budowie nagrzewnic takich jak: wymienniki ciepła z hamulcem spalin, wydajne wentylatory, pozwalają w 97% wykorzystać spalane paliwo.

Wymienniki ciepła wykorzystują część energii spalin, a wydajne wentylatory tłoczą ciepłe powietrze na duże odległości elastycznymi przewodami.

Nagrzewnice pracują z wykorzystaniem systemu WDA (kompensacja różnic ciepła) który opiera się na zasadzie kompresji termicznej. Unikalne i opatentowane rozwiązania transportu ciepła wykorzystują kontrolę podciśnienia.

Przy zastosowaniu nagrzewnic firmy Wecoflam wraz z nowoczesnym systemem sterowania ciepłym powietrzem możemy zaoszczędzić do 40% oleju opałowego.

W swojej ofercie wynajmu jak i sprzedaży posiadamy również nagrzewnice marki MASTER.

Posiadamy nagrzewnice o mocy 33 kW i 134 kW . Zaletą tych urządzeń jest to, że są zasilane prądem jednofazowym 230V. Nagrzewnice posiadają odprowadzenie spalin co daje nam do wykorzystania czyste ciepłe powietrze.

 

 

Więcej zdjęć nagrzewnic przemysłowych dostępnych w naszej ofercie znajdą Państwo w galerii. Zapraszamy do kontaktu – oferujemy fachowe doradztwo i konkurencyjne ceny!